Referencje naszych klientów

Jacek, Dyrektor Regionu:

Pani Ewelina Gałązka-Przybysz w okresie od maja do września 2014r. prowadziła ze mną coaching indywidualny zgodnie ze standardami International Coach Federation – ICF.

Zbudowała zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, stworzyła bezpieczne, wspomagające środowisko pracy w zakresie objętym coachingiem, które utrzymała przez cały okres współpracy. Trafnie rozstrzygała czy istnieje efektywne powiązanie pomiędzy jej metodami, a moimi potrzebami. Na bieżąco budowała moją umiejętność integracji i właściwej oceny wielu różnych źródeł informacji oraz przedstawiania interpretacji, które pomogły mi osiągnąć uzgodnione cele. Sprawnie wprowadzała działania dające mi możliwość ciągłego uczenia się, zarówno podczas coachingu, jak i w codziennym życiu i pracy.

Pani Ewelina Gałązka-Przybysz zmotywowała mnie do podejmowania nowych działań, które w efektywny sposób doprowadziły do ustalonych w kontrakcie rezultatów coachingu.


Adam, uczestnik warsztatów:

Rok temu miałem wielką przyjemność uczestniczenia w kursie zatytułowanym „Confidence Boost”, który był prowadzony w języku angielskim w szkole językowej Profi-Lingua w Warszawie przez Ewelinę Gałązkę-Przybysz. Był to dla mnie szczególny czas i możliwość poznania różnych technik organizacji pracy i odnalezienia źródła motywacji do profesjonalnego rozwoju. W czasie warsztatów dyskutowaliśmy np. na temat wystąpień Briana Tracy, a także omówiliśmy tematykę takich książek jak „7 nawyków skutecznego działania”. Jedno ćwiczenie, które szczególnie utkwiło w mojej pamięci polegało na tym, że każdy z uczestników kursu miał przyklejoną na plecach białą kartkę i inni mogli na niej pisać opinie na temat tej osoby. Kiedy wreszcie można było przeczytać swoją kartkę, każdy był miło zaskoczony i mógł odkryć w sobie coś, czego sam do tamtej pory nie dostrzegał. Doprawdy było to bardzo pouczające spojrzenie na siebie oczami innych. Był to dla mnie prawdziwy „Confidence boost” i jestem bardzo wdzięczny Ewelinie, że mogłem uczestniczyć w tym kursie.


Renata, Dyrektor sprzedaży w banku:

Wiesława poznałam ponad rok temu, został moim coachem, trochę przez przypadek ( jakkolwiek to zabrzmi, taka prawda). Z perspektywy czasu myślę,   że nie mogłam trafić lepiej…Relacja,  która powstała między nami to głównie jego zasługa. Potrafi w skupieniu słuchać i w odpowiednim momencie zadaje pytania,  które pokazują inna perspektywę i w konsekwencji ktorych łatwiej znaleźć rożne możliwe rozwiązania. Cechuje go wrazliwosc na drugiego człowieka a życiowe doświadczenie dawalo mi poczucie bezpieczeństwa.  Nie pouczał, nie oceniał a swoją postawą wzbudzał zaufanie tak ważne dla mnie, gdy mówiłam o ważnych,  często bardzo osobistych problemach. Kilka miesięcy juz minęło od naszej ostatniej sesji a mój coach co jakiś czas dzwoni i ze szczerym zainteresowaniem pyta: Renata, co u Ciebie?


Justyna, Włascicielka firmy szkoleniowej:

Wiesław jest profesjonalnym coachem z głebokim zrozumiem ludzi i zainteresowaniem w ich rozwoju. Wiesław jest doskonałym słuchaczem z ogromną wnikliwością i wiedzą.  Zadaje bardzo trafne pytania sprawiające, że zaczynasz spoglądać na swój temat z zupełnie nowej perspektywy. Osobiście uważam Wiesława za bardzo ciepłą i godną zaufania osobę, którą bardzo szanuję. Praca z nim była przyjemnością. Polecam go jako coacha.


Monika

Coaching, który prowadziła ze mną Ula Markowska bardzo zmienił moje życie. Mam takie poczucie, że coaching pojawił się w najlepszym momencie mojego życia, ponieważ pozwolił mi na dotarcie do siebie, poznanie siebie, a co najważniejsze dał mi poczucie, że kieruję swoim życiem. Podczas takiego procesu bywają momenty zwątpienia, cóż każda zmiana wymaga odrobiny „cierpienia”, jednak odpowiedni coach (a takim wg mnie jest Ula) potrafi pomóc w takim momencie. Największy komfort daje poczucie, że chce się codziennie wstawać i przekonanie, że dam sobie radę ze wszystkim.  W całym procesie ważny jest też coach, ja według mnie trafiłam w samą dziesiątkę – dzięki niej udało mi się osiągnąć podczas tego procesu więcej niż zakładałam.

Według mnie najlepsze zaczyna się dopiero po coachingu. Dziękuję Ula.


F.P.M.

Podczas całego procesu coachingowego Ula Markowska potrafiła świetnie łączyć dwa bardzo ważne dla mnie aspekty – orientację na cel oraz uważność na subtelne i ważne sygnały, które mogły powodować oddalenie od wyznaczonego celu. Przez tą kilkumiesięczną, trudną, ale bardzo odkrywczą dla mnie podróż przez życie zawodowe, wiedziałam i czułam, że jestem w dobrych rękach – dowiedziałam się dużo o sobie, znalazłam swoją drogę i dostałam narzędzia i wskazówki, które pomagają mi na tej drodze pozostać.

 


Andrzej

Wieśku,

Chciałbym Ci serdecznie podziękować za nasze spotkania, które z jednej strony odblokowały mnie psychicznie, a z drugiej dały pozytywnego kopa i wiarę we własne umiejętności, której czasami mi brakowało. Pobudziły mnie również do pozytywnego myślenia i zaktywizowały do dalszej wytężonej pracy nad własnymi słabościami. Praca z Tobą pozwoliła mi na szersze spojrzenie na przyszłość ,i tą zawodową i tą prywatną. Utwierdziła mnie, że trzeba zapomnieć o drobnych niepowodzeniach, eliminować negatywne myślenie i skupić się na pozytywach, a na pewno „będzie dobrze”.

Jesteś bardzo wymagającym nauczycielem, a podobno takich nauczycieli się najbardziej pamięta. Po każdej sesji miałem ciężkie wieczory pełne przemyśleń i planów. Dzięki pracy z Tobą codziennie walczę z własnymi słabościami i pewnie będzie to długa walka. Mam tego pełną świadomość. Obiecuję Ci walczyć dalej, a jak to ktoś mądry powiedział: jeżeli walczysz to znaczy, że wciąż wygrywasz.


 Michal – Manager

Wiesiek był moim Mentorem przez ponad rok. Nasza współpraca rozpoczęła się w 2014 roku i trwała do drugiej polowy 2015. Od samego poczatku ta wspolpraca ukladala sie doskonale. Wiesiek potrafił bardzo szybko przelamać lody i zneutralizować barierę poznawcza. Stworzył atmosferę wzajemnego zaufania, otwartości i szczerości. Dzięki temu nie było uczucia złych odpowiedzi lub pytań. Pamiętam, ze czas każdego spotkania uplywał bardzo szybko. Pełne one były eksplorowania obszarów samego siebie, co pomagało w osiąganiu celu. Pod koniec każdego spotkania był moment podsumowania oraz krótka dyskusja na temat akcji do podjęcia przed kolejnym. Miały one na celu przećwiczenie pewnych zachowań w obszarze, który był omawiany. Było to coś w rodzaju pracy domowej, jednak bardzo przydatne, ponieważ utrwalało postawę/reakcje w sytuacjach nad którymi się pracowało. Wiesiek bardzo chętnie dzielił się nie tylko doświadczeniami z życia zawodowego, które pokazywały inna perspektywę, ale rownież odnosił się do przykładów z teatru, kina czy ciekawych ksiażek. Wiele z tych książek, lub artykułów wpisałem sobie na listę literatury wartej przeczytania. Podsumowujac bardzo cenie sobie czas, ktory Wiesiek poswiecil dla mnie jako Mentor. Czulem jego dedykacje do tego zadania, do tego stopnia, ze gdy pojawil sie w Krakowie na spotkaniu z klientem, poswiecil dla mnie prawie caly dzien. Po prostu profesjonalista.