Czy Twoja organizacja wykorzystuje Pełną Moc Systemu? A może nadal tańczysz Taniec Ślepych Odruchów?

Aby się o tym dowiedzieć zwróć się do Nas a my przeprowadzimy audyt i diagnozę. Na jej podstawie możemy opracować plan działań, którego wdrożenie spowoduje, że system Twojej organizacji będzie działał Pełną Mocą.

Możesz liczyć na wsparcie z naszej strony na każdym etapie tego procesu, od diagnozy po wdrożenie.

Chcesz wiedzieć więcej?

napisz do nas na adres:

biuro@owocerozowju.pl

lub wypełnij formularz

Działamy zgodnie z RODO, dlatego pamiętaj, że:
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
• W każdej chwili przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych, ich poprawiania i wycofania.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane, by nawiązać kontakt i odpowiedzieć na stawiane pytania,
• Nie sprzedajemy Twoich danych osobowych podmiotom trzecim.
• Dane są przesyłane poza EOG do firmy MailChimp, która obsługuje wysyłkę newslettera. MailChimp uczestniczy w programie Tarcza Prywatności (Privacy Shield), zatwierdzonym decyzją Komisji Europejskiej.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Wiadomość
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest firma "Owoce Rozwoju" Coaching, doradztwo, szkolenia-Wiesław Grabowski z siedzibą przy ul. Dębowej 11, 05-077 Zakręt. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem pod adresem: biuro@owocerozwoju.pl

%d bloggers like this: