Witam

Jeżeli tutaj jesteś to najprawdopodobniej chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, a ja z przyjemnością podzielę się z Tobą tym, co robię, kim jestem i co zajmuje moje myśli, serce i energię.

Wykonuję zawód rzecznika prasowego od prawie dziesięciu lat. To fascynujące i odkrywcze zajęcie. Pracowałam w różnych instytucjach i towarzyszyłam wielu osobom w podróży przez świat komunikacji nie tylko medialnej. Przy tej okazji codziennie mam okazję obserwować i badać percepcję ludzkich postaw w komunikacji. To ogromne pole cennego doświadczenia, które pozwala mi na zgłębianie zagadnień świata komunikacji.

Swoją wiedzę dzielę się jako wykładowca na wyższych uczelniach i trener szkoleń z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Specjalizuję się w komunikacji interpersonalnej, medialnej, asertywności, zagadnieniach dotyczących budowania marki osobistej, firmowej i zespołowej oraz umiejętności coachingowych.

Coaching, uważam za jedną z najlepszych form wsparcia rozwoju dorosłego człowieka. W indywidualnym procesie, proponuję cztery do ośmiu sesji, podczas których wspólnie z klientem pracujemy nad osiągnięciem wytyczonego celu. Jestem pewna, że Coaching z osobistym trenerem jest jak ubranie szyte na miarę, dlatego jego skuteczność daje tak dobre efekty. Dlatego zachęcam Cię podjęcia współpracy ze mną i czekam na telefon.

Zapraszam do kontaktu
T: 794 780 999