Jestem mężczyzną w sile wieku, o bogatym doświadczeniu życiowym i zawodowym (30+ lat w biznesie). Wiem, co to znaczy być młodym, studiującym ojcem i doświadczyłem dorastania dzieci, a teraz znów poznaję tę sferę życia, ale z perspektywy dziadka. Zawodowo zaczynałem od szeregowego pracownika i piąłem się po kolejnych szczeblach kariery do poziomu Członka Zarządu. Obecnie jestem właścicielem i prezesem firmy doradczo-szkoleniowej.

Tym, co dla mnie jest w życiu najważniejsze jest pragnienie by świat był lepszy. Przez wiele lat moje podejście do zmieniania świata opierało się na tym, że próbowałem dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, mówiąc zawsze wszystko, co wiem i myślę na jakiś temat. Wyobrażasz sobie już pewnie, jak bardzo bywam w takich sytuacjach irytujący, delikatnie mówiąc 😉 . Odkąd zetknąłem się z coachingiem ( 7 lat temu ) znalazłem lepszą metodę. W swoich relacjach z ludźmi daję poczucie bezpieczeństwa i kompetencji. Życie nauczyło mnie akceptacji i zrozumienia, że nie ma jednej, jedynej ścieżki przez życie. Gdy jestem świadkiem czyjegoś zachowania nie oceniam go, bo wiem, że jego źródłem mogą być zupełnie różne przyczyny i do czasu, gdy nie poznam prawdy, nie mogę zakładać niczego.

Ukończyłem studia podyplomowe na SWPS w dziedzinie Coachingu oraz Trener Biznesu, Oświaty i Administracji. Ukończyłem Otwartą Akademię Mentoringu prowadzona przez MindPartners we współpracy z Clutterback Partneship.
Jestem absolwentem Executive MBA prowadzonego wspólnie przez Uniwersytet Warszawski i Univeristy of Illinoi.
Uczestniczyłem w szkoleniach wykorzystujących techniki teatru improwizacji prowadzonych przez reżysera i aktorów Royal Shakespeare Theatre.

Moje motto brzmi: jedyną metodą sprawdzenia czegokolwiek jest podjęcie działania, tylko wtedy mogę sprawdzić czy przyjęte założenia, wynikające z moich przekonań, są prawdziwe.

Jeśli jest coś, co chcesz osiągnąć i szukasz inspiracji, to ja mogę Ci zapewnić atmosferę bezpieczeństwa, wiedzę i doświadczenie, ciepły uśmiech, chętne ucho i spojrzenie z innej perspektywy. Tobie pozostaje tylko podjąć działanie i skontaktować się ze mną przy pomocy poniższego formularza.

 

[contact-form][contact-field label=’Imię’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Wiadomość’ type=’text’ required=’1’/][/contact-form]