Boisz się, nie rób. Zrobiłeś – to się nie bój. Brzmi jak wyzwanie? A może bardziej jak zaproszenie do działania?

Jestem psychologiem, trenerem i coachem. Psycholog zazwyczaj kojarzy się z problemem. Jednak nie u mnie. Dla mnie oznacza rozwój, wsparcie i szansę na zmianę. Czego? To już zależy od Ciebie. Wybierz cel, a ja z przyjemnością pomogę Ci go osiągnąć. Nie masz celu? Razem go poszukamy – to nie problem. Proponuję Ci wspólną drogę od pomysłu do realizacji. Nie obiecuję, że będzie łatwo, a nawet jestem bliżej myśli, że łatwo nie będzie Ale jeśli lubisz wyzwania, to na pewno sobie poradzimy.

Pomimo tego, że jestem młodym psychologiem to pracowałam już z bardzo różnymi grupami – od licealistów, którzy chcą być wolontariuszami, osoby osadzone w areszcie, do przyszłych żołnierzy wojsk specjalnych. Moje szkolenia dotyczą zarówno umiejętności miękkich np. asertywności czy komunikacji, jak i bardzo specyficznych tematów takich jak sytuacje zakładnicze. Współpracuję również z firmami zajmującymi się bezpieczeństwem i ochroną np. załóg statków. Dodatkowo pracowałam z zawodnikami m. in. footballu amerykańskiego i MMA. Jestem również wykładowcą, uczę studentów psychologii na jednej z warszawskich uczelni.

To, co mnie wyróżnia, to z pewnością upór w dążeniu do celu, poczucie humoru i łatwość w nawiązywaniu kontaktu. Myślę, że moje metody pracy są również nieco odmienne od tych, z jakimi spotkałeś się do tej pory. Co dokładnie mam na myśli? To musisz zobaczyć i poczuć, żeby zrozumieć. Ja zadbam o to, żeby wszystkie nasze działania odbywały się w dobrej atmosferze bezpieczeństwa i wzajemnego szacunku.

[contact-form to=’malgorzata.unrug@gmail.com’][contact-field label=’Imię’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Website’ type=’url’/][contact-field label=’Wiadomość’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]